sad_pvnDMEs57q

خرید آنلاین پوشاک زنانه

امروزه با توجه به ترافیک های سنگین خیابانی و بالا بودن ساعات کاری، یکی از کارهای خسته کننده رفتن به فروشگاه و خرید محصولات می باشد.پیشرفت در فناوری و اینترنت و تلاش برای همگامی با سرعت زندگی مدرن، انقلابی بزرگ در شیوه خرید ما ایجاد کرده و تغییری اساسی در الگوی خرید بوجود آورده اند. امروز دیگر افراد می توانند در هر ساعاتی از شبانه روز ،بدون عجله برای به موقع رسیدن به فروشگاه ، نگرانی بابت بسته بودن آن، و بدون هزینه های رفت و آمد، اعصاب خوردی برای پیدا نکردن جای پارک و ...با راحتی و در فضای ارام بخش خانه، با جستجو در اینترنت کالای مورد نظر خود را بیابند، قیمت آن را در فروشگاه های مختلف مقایسه کنند و حتی از نظرات افراد دیگری که آن کالا را خریده اند نیز بهره مند گردند. و آنچه که این نوع خرید را اطمینان بخش تر می کند داشتن ضمانت کالا و درصورت خرابی امکان برگشت دادن آن است .

از طرف دیگر  با گسترده تر شدن این نوع بازار، فروشندگان نیز بجای آنکه وقت و هزینه بسیاری را صرف تغییر دکوراسیون مغازه خود بکنند، با تولید محتوا و تعامل مناسب و پاسخگویی درست و ارائه کالای با کیفیت و قیمت خوب می توانند خود را به افراد بیشتری حتی خیلی دورتر از محل سکونت خود بشناسانند و دیگر مشتریان آنها وابسته به یک محدوده جغرافیایی نیستند و حتی نیازی نیست که حتما مغازه ای را خریداری یا اجاره نمایند. می توان گفت فضای بوجود آمده هم برای عرضه کننده و هم متقاضی کالا بسیار ارزنده و با اهمیت می باشد بطوریکه دیگر متقاضیان یک کالا بابت مسافت و مرز ها نگرانی ندارند و فروشندگان به راحتی می توانند فعالیت های خود را تا دورترین فاصله نسبت به محل زندگی خود گسترش دهند و کالای خود را به افراد خیلی بیشتری معرفی کنند حتی اگرهمشهری یا هم وطن خودشان نباشند.

چرا کوک و دوک؟

گروه کوک و دوک با داشتن  بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید پوشاک، با همکاری جمعی از متخصصین  طراحی، دوخت، بازاریابی و فروش، و همچنین با بهره گیری از ابزار و ماشین آلات پیشرفته در زمینه تولید پوشاک، معتقد است تمامی افراد حق دارند فارغ از اینکه در کجای ایران زندگی می کنند بتوانند از مد روز مطلع شده و پوشاک مورد علاقه خود را تهیه نمایند و نیازی نیست بخاطر دوری راه از خرید آن منصرف شوند.

 گروه ما موفقیت خود را در گرو رضایت مشتریان خود می بینید و قویا اعتقاد دارد در صورتی که مشتریانش تبدیل به دوستانش شوند راه پیشرفت روشن تر می گردد. به همین منظور تلاش و همیت تک تک اعضای خانواده کوک و دوک بر این است که محصول نهایی، محصولی با کیفیت، با دوختی عالی و طراحی جذاب باشد تا رسالت خود را به درستی انجام دهد.

تعهداتی که ما می توانیم به مشتریان خود بدهیم:

  • کیفیت

 معرف نشان کوک و دوک، کیفیت محصولات آن است.

  • بروز بودن مدل محصولات

 هر کالایی که در سایت فروشگاهی کوک و دوک قرار گرفته است بروز ترین مدل در بازار ایران می باشد.

  • ارسال سریع سفارشات

سفارشات بصورت روزانه ارسال می گردد.

  • خدمات پس از فروش

ما حتی بعد از خرید نیز در کنار شما هستیم و پاسخگوی سوالات شما می باشیم. در صورت بروز هرگونه مشکل در زمینه کالای خریداری شده ازفروشگاه آنلاین کوک و دوک، بدون نگرانی با راهنمایی پشتیبان های سایت می توانید برای تعویض و یا حتی پس دادن کالا اقدام نمایید.

  • امنیت خرید:

کسب اطمینان از امنیت فرایند خرید حق مشتریان است، کوک و دوک با دریافت اینماد از سایت enamad.ir تلاش کرده است تا ضمن ابراز حسن نیت خود، وظیفه خود را در جلب اعتماد مشتریان خود به انجام رساند.